Momen-1
Kamulyan-2
Aurora-2
Aurora-F2
Lampu kilat-F1
Lapisan ngisorkranjang reresik, Rak kranjang pembersih lapisan ngisor, Kranjang modul lapisan ngisor,
Dipasang ing mesin cuci lapisan tunggal, ganda utawa telu, dilebokake ing macem-macem modul injeksi, siram barang pecah belah laboratorium sing bisa digunakake maneh, keramik, plastik, baja tahan karat lan liya-liyane.
| Bahan | Baja tahan karat 316LS |
| Werna | MatteStainlesssteel |
| Rol aktivitas | Wolung |
| Pengatur posisi | Loro |
| Gaya dorong tarik rangka kranjang | 550mm |
| Diameter antarmuka cepet | 32mm |
Rak kranjang nganggo sambungan modul
Kamar pembersih inlet lan outlet push-pull manual
Dipasang ing loro-lorone pandhuan baja tahan karat
Inlet banyu sing cepet dipasang, banyu sing wis dikumbah saka mburi pandhuan kamar menyang saben modul injeksi
| Dimensi njaba, Dhuwur ing mm | 139mm |
| Dimensi njaba, Jembar ing mm | 529mm |
| Dimensi njaba, Ambane ing mm | 570mm |
| Bobot Bersih | 3kg |

Perusahaan XPZ
Hangzhou Xipingzhe Biological Technology Co., Ltd.
XPZ minangka produsen mesin cuci gelas laboratorium terkemuka, dumunung ing kutha Hangzhou, provinsi Zhejiang, China. XPZ spesialisasi ing riset, produksi, lan perdagangan mesin cuci gelas otomatis sing ditrapake kanggo Bio-farmasi, kesehatan medis, lingkungan inspeksi kualitas, pemantauan panganan, lan bidang petrokimia.
XPZ setya mbantu ngrampungake kabeh jinis masalah kebersihan. Kita minangka pemasok utama kanggo panguwasa inspeksi lan perusahaan kimia Tiongkok, dene merek XPZ wis nyebar menyang akeh negara liyane, kaya India, Inggris, Rusia, Korea Selatan, Uganda, Filipina, lan liya-liyane. XPZ nyedhiyakake solusi terpadu adhedhasar panjaluk khusus, kalebu pilihan produk, pelatihan instalasi lan operasi, lan liya-liyane.
Kita bakal nglumpukake luwih akeh kauntungan perusahaan kanggo nyedhiyakake produk inovatif kanthi kualitas dhuwur lan layanan sing apik banget, kanggo njaga kekancan jangka panjang.
Pabrik XPZ

Pameran

