Kamulyan-2
Aurora-2
Aurora-F2
Lampu kilat-F1
Kranjang pembersih non-injeksi
Cocok kanggo wadhah cangkem amba, gelas ukur, lan liya-liyane
| Bahan | Baja tahan karat 316L |
| Werna | Baja tahan karat Matte |
| Klem pegas cilik | 18 |
| Dhuwur | 105mm |
| Jarak | 60mm |
| Klem pegas gedhe | 10 |
| Dhuwur | 175mm |
| Jarak | 60mm |
Modul kranjang
| Dimensi njaba, Dhuwur ing mm | 186mm |
| Dimensi njaba, Jembar ing mm | 220mm |
| Dimensi njaba, Ambane ing mm | 445mm |
| Bobot Bersih | kg |