Kamulyan-2
Aurora-2
Aurora-F2
Lampu kilat-F1
Kranjang pembersih non-injeksi
Cocok kanggo wadhah cangkem amba, gelas ukur, lan liya-liyane
| Bahan | Baja tahan karat 316L |
| Werna | Baja tahan karat Matte |
| Klem pegas cilik | 26 |
| Dhuwur | 105mm |
| Jarak | 60mm |
Modul kranjang
| Dimensi njaba, Dhuwur ing mm | 116mm |
| Dimensi njaba, Jembar ing mm | 220mm |
| Dimensi njaba, Ambane ing mm | 410mm |
| Bobot Bersih | kg |