Munggah-F1
Kranjang pembersih injeksi, Rak kranjang pembersih injeksi, Modul injeksi
Digunakake kanggo ngresiki botol sampel
| Bahan | Baja tahan karat 316L |
| Werna | Baja tahan karat Matte |
| Diameter antarmuka cepet | 32mm |
| Nozzle injeksi | ukuran 2,5mm x T 110mm |
| Cacahing nozzle | 88 pcs |
| Pemegang silang | 88 pcs |
Rak kranjang pembersih modul tipe injeksi nganggo port sambungan
Muat ing sisih kiwa lan tengen kranjang modul
Colok cepet, siram banyu resik saka kranjang modul menyang saben nozzle modul injeksi
| Dimensi njaba, Dhuwur ing mm | 170mm |
| Dimensi njaba, Jembar ing mm | 558mm |
| Dimensi njaba, Ambane ing mm | 352mm |
| Bobot Bersih | kg |