Momen-1
Kamulyan-2
Aurora-2
Aurora-F2
Lampu kilat-F1
Kranjang pembersih lapisan ngisor, Rak kranjang pembersih lapisan ngisor, Kranjang modul lapisan ngisor
Dipasang ing mesin cuci lapisan tunggal, ganda utawa telu, dilebokake ing macem-macem modul injeksi, siram barang pecah belah laboratorium sing bisa digunakake maneh, keramik, plastik, baja tahan karat lan liya-liyane.
| Bahan | Baja tahan karat 316LS |
| Werna | MatteStainlesssteel |
| Rol aktivitas | Wolung |
| Pengatur posisi | Loro |
| Gaya dorong tarik rangka kranjang | 550mm |
Kamar pembersih inlet lan outlet push-pull manual
Muatan ing sisih ngisor mesin pembersih
Nggawa kabeh jinis tray bolong lan kabeh jinis sisipan kranjang
| Dimensi njaba, Dhuwur ing mm | 79mm |
| Dimensi njaba, Jembar ing mm | 529mm |
| Dimensi njaba, Ambane ing mm | 546mm |
| Bobot Bersih | 2kg |