Kamulyan-2
Aurora-2
Aurora-F2
Lampu kilat-F1
Kranjang pembersih lapisan ndhuwur, Kranjang pembersih lapisan tengah, Rak kranjang pembersih lapisan ndhuwur, Rak kranjang pembersih lapisan tengah, Kranjang modul lapisan ndhuwur, Kranjang modul lapisan tengah
Dipasang ing mesin cuci lapisan ganda utawa telu, dilebokake ing macem-macem modul injeksi, siram barang pecah belah laboratorium sing bisa digunakake maneh, keramik, plastik, baja tahan karat lan liya-liyane.
| Bahan | Baja tahan karat 316LS |
| Werna | MatteStainlesssteel |
| Rol aktivitas | Enem |
| Pengatur posisi | Loro |
| Pangenalan kranjang | Siji |
| Gaya dorong tarik rangka kranjang | 550mm |
Lengan semprotan putar bawaan
Kamar pembersih inlet lan outlet push-pull manual
Rel pandhuan baja tahan karat ing loro-lorone sisih
Inlet banyu sing cepet dipasang, banyu sing wis dikumbah saka mburi pandhuan kamar menyang saben modul injeksi
Bisa nyimpen kranjang sing digunakake kanggo botol cangkem amba sing resik
| Dimensi njaba, Dhuwur ing mm | 183mm |
| Dimensi njaba, Jembar ing mm | 535mm |
| Dimensi njaba, Ambane ing mm | 552mm |
| Bobot Bersih | 3,5 kg |