Kamulyan-2
Aurora-2
Aurora-F2
Lampu kilat-F1
Kranjang pembersih injeksi, Rak kranjang pembersih injeksi, Modul injeksi
Bisa ngresiki 28 pipet, 28 botol sampel lan 9 labu erlenmeyer, labu ukur, labu ukur, lan liya-liyane.
| Bahan | Baja tahan karat 316L |
| Werna | Baja tahan karat Matte |
| Diameter antarmuka cepet | 32mm |
| Nozzle injeksi | ф 2.5 mmxH110mm ф 4 mmxH160mm ф 6 mmxH220mm |
| Cacahing nozzle | 65 pcs |
| Kursi kanggo pipet | 28 pcs |
| Pemegang silang | 28 pcs |
| Cacahing sing duwe | 9 pcs |
| Posisi potongan pegas | 9 pcs |
| Lapisan pemegang | PA |
Rak kranjang pembersih modul tipe injeksi nganggo port sambungan
Muat ing sisih kiwa lan tengen kranjang modul
Colok cepet, siram banyu resik saka kranjang modul menyang saben nozzle modul injeksi
| Dimensi njaba, Dhuwur ing mm | 265mm |
| Dimensi njaba, Jembar ing mm | 190mm |
| Dimensi njaba, Ambane ing mm | 493mm |
| Bobot Bersih | 3kg |