Kamulyan-2
Aurora-2
Aurora-F2
Lampu kilat-F1
Kranjang pembersih injeksi, Rak kranjang pembersih injeksi, Modul injeksi
Modul terintegrasi iki duwé 28 pipet, 8 labu erlenmeyer/labu ukur/labu ukur/tabung ukur, lan liya-liyané.
| Bahan | Baja tahan karat 316L |
| Werna | Baja tahan karat Matte |
| Diameter antarmuka cepet | 32mm |
| Nozzle injeksi | ukuran 6mm x T 220mm |
| Cacahing nozzle | 36 pcs |
| Kursi kanggo pipet | 28 pcs |
| Pemegang silang | 8 pcs |
Rak kranjang pembersih modul tipe injeksi nganggo port sambungan
Muat ing sisih kiwa lan tengen kranjang modul
Colok cepet, siram banyu resik saka kranjang modul menyang saben nozzle modul injeksi
| Dimensi njaba, Dhuwur ing mm | 255mm |
| Dimensi njaba, Jembar ing mm | 190mm |
| Dimensi njaba, Ambane ing mm | 493mm |
| Bobot Bersih | kg |