Kamulyan-2
Aurora-2
Aurora-F2
Lampu kilat-F1
Kranjang pembersih injeksi, Rak kranjang pembersih injeksi, Modul injeksi
Digunakake kanggo ngresiki pipet.
| Bahan | Baja tahan karat 316L |
| Werna | Baja tahan karat Matte |
| Diameter antarmuka cepet | 32mm |
| Cacahing nozzle | 119 pcs |
| Dhuwure pigura | 150mm |
Rak kranjang pembersih modul tipe injeksi nganggo port sambungan
Muat ing sisih kiwa lan tengen kranjang modul
Colok cepet, siram banyu resik saka kranjang modul menyang saben nozzle modul injeksi
| Dimensi njaba, Dhuwur ing mm | 189mm |
| Dimensi njaba, Jembar ing mm | 190mm |
| Dimensi njaba, Ambane ing mm | 485mm |
| Bobot Bersih | 4.15kg |