Momen-1
Kamulyan-2
Aurora-2
Aurora-F2
Lampu kilat-F1
Kranjang pembersih injeksi, Rak kranjang pembersih injeksi, Modul injeksi
Digunakake kanggo ngresiki piranti gelas laboratorium, kayata labu erlenmeyer, labu segitiga, labu dasar bunder, labu dasar rata, labu volumetrik, tabung ukur.
| Bahan | Baja tahan karat 316L |
| Werna | Baja tahan karat Matte |
| Diameter antarmuka cepet | 32mm |
| Nozzle injeksi | ф4mm x T160mm |
| Cacahing nozzle | 21 pcs |
| Pemegang silang | 21 pcs |
Rak kranjang pembersih modul tipe injeksi nganggo port sambungan
Muat ing sisih kiwa lan tengen kranjang modul
Colok cepet, siram banyu resik saka kranjang modul menyang saben nozzle modul injeksi
| Dimensi njaba, Dhuwur ing mm | 183mm |
| Dimensi njaba, Jembar ing mm | 192mm |
| Dimensi njaba, Ambane ing mm | 488mm |
| Bobot Bersih | kg |