Munggah-F1
Kranjang pembersih injeksi, Rak kranjang pembersih injeksi, Modul injeksi
Digunakake kanggo ngresiki pipet.
| Bahan | Baja tahan karat 316L |
| Werna | Baja tahan karat Matte |
| Diameter antarmuka cepet | 32mm |
| Cacahing nozzle | 116 pcs |
| Dhuwure pigura | 150mm |
| Dhuwure pipet sing bisa diresiki | 585mm |
Rak kranjang pembersih modul tipe injeksi nganggo port sambungan
Muat ing sisih kiwa lan tengen kranjang modul
Colok cepet, siram banyu resik saka kranjang modul menyang saben nozzle modul injeksi
| Dimensi njaba, Dhuwur ing mm | 279mm |
| Dimensi njaba, Jembar ing mm | 558mm |
| Dimensi njaba, Ambane ing mm | 352mm |
| Bobot Bersih | kg |