Munggah-F1
Kranjang pembersih injeksi, Rak kranjang pembersih injeksi, Modul injeksi
Digunakake kanggo ngresiki piranti gelas laboratorium, kayata labu erlenmeyer, labu segitiga, labu dasar bunder, labu dasar rata, labu volumetrik, tabung ukur.
| Bahan | Baja tahan karat 316L |
| Werna | Baja tahan karat Matte |
| Diameter antarmuka cepet | 32mm |
| Nozzle injeksi | ukuran 6mm x T 220mm |
| Cacahing nozzle | 15 pcs |
| Cacahing sing duwe | 15 pcs |
| Posisi potongan pegas | 15 pcs |
| Lapisan pemegang | PA |
Bisa nampung wadhah gulu tipis 500-1000ml
Rak kranjang pembersih modul tipe injeksi nganggo port sambungan
Muat ing sisih kiwa lan tengen kranjang modul
Colok cepet, siram banyu resik saka kranjang modul menyang saben nozzle modul injeksi
| Dimensi njaba, Dhuwur ing mm | 250mm |
| Dimensi njaba, Jembar ing mm | 558mm |
| Dimensi njaba, Ambane ing mm | 352mm |
| Bobot Bersih | kg |