Perusahaan kita wis spesialis ing strategi merek. Kepuasan pelanggan minangka iklan paling gedhe kita. Kita uga nggoleki perusahaan OEM kanggo Mesin Cuci Industri Berkualitas Tinggi China OEM China, Minangka produsen lan eksportir utama, kita seneng karo rekam jejak sing apik banget ing pasar internasional, utamane ing Amerika lan Eropa, amarga kualitas paling apik lan kisaran rega sing terjangkau.
Perusahaan kita wis spesialis ing strategi merek. Kepuasan pelanggan minangka iklan paling gedhe. Kita uga nggoleki perusahaan OEM kanggoMesin Cuci Cina, Piranti Ngumbah, Saiki kita wis nggawe hubungan bisnis jangka panjang, stabil, lan apik karo akeh produsen lan pedagang grosir ing saindenging jagad. Saiki, kita wis ngarep-arep kerjasama sing luwih gedhe karo pelanggan luar negeri adhedhasar keuntungan bebarengan. Elinga supaya ora ragu-ragu hubungi kita kanggo rincian luwih lanjut.
Momen-1
Kamulyan-2
Aurora-2
Aurora-F2
Lampu kilat-F1
Kranjang pembersih lapisan ngisor, Rak kranjang pembersih lapisan ngisor, Kranjang modul lapisan ngisor,
Dipasang ing mesin cuci lapisan tunggal, ganda utawa telu, dilebokake ing macem-macem modul injeksi, siram barang pecah belah laboratorium sing bisa digunakake maneh, keramik, plastik, baja tahan karat lan liya-liyane.
| Bahan | Baja tahan karat 316LS |
| Werna | MatteStainlesssteel |
| Rol aktivitas | Wolung |
| Pengatur posisi | Loro |
| Gaya dorong tarik rangka kranjang | 550mm |
| Diameter antarmuka cepet | 32mm |
Rak kranjang nganggo sambungan modul
Kamar pembersih inlet lan outlet push-pull manual
Dipasang ing loro-lorone pandhuan baja tahan karat
Inlet banyu sing cepet dipasang, banyu sing wis dikumbah saka mburi pandhuan kamar menyang saben modul injeksi
| Dimensi njaba, Dhuwur ing mm | 158mm |
| Dimensi njaba, Jembar ing mm | 528mm |
| Dimensi njaba, Ambane ing mm | 566mm |
| Bobot Bersih | 3kg |