ndadekake kerja resik-resik luwih nyenengake
Dirancang kanggo ngresiki laboratorium piranti gelas standar, cocok kanggo wadhah sing digawe saka kaca, keramik, logam, plastik, lan liya-liyane (kayata, labu volumetrik, vial sampel, labu Erlenmeyer, tabung kolorimetri, pipet, pipet ukur, tabung reaksi, cawan petri, labu bentuk ati, gelas kimia, lan liya-liyane).
——————Lampu Kilat-F2——————
| Parameter dhasar | |
| Suhu kerja | 5-40℃ |
| Daya Elektronik | 380V/50Hz |
| Kawat listrik | 2m/5x10sq.m. |
| Daya pemanas | 9KW/18KW |
| Daya pangatusan | 4KW/6KW |
| Daya total | 13KW/24KW |
| Kapasitas | 308L |
| Pompa peristaltik | 4 potong |
| Program-program | 36 standar, 100+ khusus |
| Suhu pencucian | nganti 95℃ |
| Port RS 232 | Kanggo mindhah informasi data saka mesin cuci |
| Layar tutul | Layar warna 7″ |
| Dimensi njaba (H/W/D) | 1326*930*750mm |
| Bobot | 200KG |
| Sensor suhu | PT1000 |
| Koneksi internet kasedhiya | |
| Jendhela sing katon ing lawang | |
| Sistem pemantauan konduktivitas kanggo bilas | |
| Pompa pendorong banyu murni kasedhiya | |
| Kondensor uap efisiensi dhuwur | |
| Kamar cuci digawe saka baja tahan karat 316L | |
| Panel njaba digawe saka baja tahan karat 304 | |
Papat kaluwihan utama kanggo Mesin Cuci Gelas Laboratorium Otomatis Lengkap
Apa sebabe milih Mesin Cuci Gelas Laboratorium Otomatis Penuh XPZ?
Fitur liyane——
![]() | ![]() |
![]() | ![]() |
Sertifikasi:
Kepiye carane Mesin Cuci Gelas Laboratorium Otomatis XPZ ngresiki peralatan laboratorium?
→Kanthi banyu ledeng lan banyu murni (utawa banyu sing wis dilembutake) minangka medium kerja, nggunakake agen pembersih tartamtu, sing didorong dening pompa sirkulasi, cairan pembersih langsung dicuci 360 ° ing njero lan njaba wadhah kanthi muter lengen semprotan lan pipa semprotan, supaya zat sing isih ana ing wadhah bisa dikupas, diemulsi, lan diurai miturut tumindak gaya mekanik lan kimia; Kajaba iku, cairan pembersih bisa dipanasake kanthi otomatis, banjur piranti bisa diresiki lan didisinfeksi kanthi panas kanggo entuk efek pembersihan sing luwih apik. Yen model kanthi fungsi pangatusan dipilih, botol sampel uga bisa dikeringake kanthi hawa panas sawise dicuci kanggo nyegah kontaminasi sekunder sing disebabake ora dicopot kanthi tepat wektu.(Model iki kalebu pangatusan.)
——-Prosedur ngumbah biasane
Sadurungé ngumbah → ngumbah nganggo deterjen alkali ing suhu 80°C → mbilas nganggo deterjen asam → mbilas nganggo banyu ledeng → mbilas nganggo banyu murni → mbilas nganggo banyu murni ing suhu 75°C → pangatusan
Pitakonan sing Sering Ditakoni
P1: Napa Milih XPZ?
Kita minangka pemasok utama kanggo panguwasa inspeksi lan perusahaan kimia Tiongkok.
Merek kita wis nyebar menyang akeh negara liya, kayata India, Inggris, Rusia, Afrika lan Eropa.
Kita nyedhiyakake solusi terpadu adhedhasar panjaluk khusus, kalebu pilihan produk, instalasi lan pelatihan operasi.
Q2: Apa jinis kiriman sing bisa dipilih pelanggan?
Biasane dikirim liwat segara, liwat udhara.
Kita nyoba sing paling apik kanggo nyukupi kabutuhan transportasi pelanggan.
Q3: Kepiye carane njamin kualitas produk lan layanan purna jual?
Kita duwe CE, sertifikat kualitas ISO lan liya-liyane.
Kita duwe layanan purna jual sing apik banget lan insinyur purna jual.
Produk kita duwe masa garansi.
Q4: Bisawengunjungi pabrik sampeyan kanthi online?
Kita ndhukung banget.
Q5: Apa jinis pembayaran sing bisa dipilih pelanggan?
T/T, L/C lan liya-liyane.